Joan Miró
IX
Id: 187631
litografie/papír, rozměr listu 31,9 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 38 viz foto
zobrazeno: 1781x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč