Joan Miró
X
Id: 187630
litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,2 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 39 viz foto
zobrazeno: 2126x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč