Johann Friedrich Hennings
Ve stínu stromů
Id: 121209
olej/lepenka/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2269x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč