Josef Istler
Franz Kafka
Id: 491333
barevný lept/papír, rozměr listu 71 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotiskové razítko Lyra Pragensis
zobrazeno: 786x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 600 Kč