Josef Istler
Hlava
Id: 388003
kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2430x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 105