Josef Istler
Objekt
Id: 601
kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994
zobrazeno: 4472x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
43 000 Kč