Josef Istler
Obraz
Id: 669
kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994
zobrazeno: 4869x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
44 000 Kč