Josef Istler
Surrealistické zátiší
Id: 1513
olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952, autorsky rámováno, na zadní straně autorovo razítko, ojediněle se vyskytující obraz z raného období, původní stav
zobrazeno: 6379x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 53