Josef Novák
Pod Pražským hradem
Id: 33201
olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2154x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč