Josef Axman
Klečící dívka
Id: 115845
mramor, celková výška s podstavcem 19,5 cm, signováno na podstavci, datováno 45, původní stav
zobrazeno: 1801x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč