Josef Bárta
U rybníka
Id: 289902
olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2697x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 105