Josef Bekel
Portrét dívky
Id: 213305
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr oválu viditelný 32,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list zažloutlý viz foto, poškozený rám, zaskleno
zobrazeno: 1219x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč