Josef Bino
Podhorská vesnička
Id: 145309
olej/karton, rozměr 49 x 70 cm, signováno vpravo dole, znečištěný obraz, poškozený rám
zobrazeno: 1656x
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 600 Kč