Josef Brož
Španělská cesta
Id: 204215
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1692x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč