Josef Čapek
Chlapec s rybou
Id: 474607
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1050x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč