Josef Čapek
Chlapec s rybou
Id: 509001
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 630x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč