Josef Čapek
Chudá žena
Id: 110001
dřevoryt/papír, velikost tisku 24,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 3170x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč