Josef Čapek
Die Dirne/Nevěstka
Id: 1569
ručně kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 66 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3311x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 000 Kč