Josef Čapek
Dívčí kubistická hlava
Id: 335703
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 m, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla Pavla Pečinková: Grafika, str. 239, pod číslem KG 78
zobrazeno: 8641x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 129