Josef Čapek
Harmonikář
Id: 454303
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2342x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 003 Kč
Příhozy: 61