Josef Čapek
Herec II.
Id: 148301
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 146, str. 267 od PhDr. P. Pečínkové
zobrazeno: 3430x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 100 Kč
Příhozy: 55