Josef Čapek
Klaun
Id: 95302
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2284x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč