Josef Čapek
Klečící žebrák
Id: 177302
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4403x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
26 000 Kč