Josef Čapek
Masky
Id: 155901
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 28, str. 219 od PhDr. P. Pečínkové
zobrazeno: 3369x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
38 005 Kč