Josef Čapek
Muž s kloboukem
Id: 167006
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 26, str. 218 od PhDr. P. Pečínkové
zobrazeno: 3685x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 300 Kč