Josef Čapek
Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“
Id: 87904
tužka/papír, velikost listu 7,5 x 6 cm, signováno tuží vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3879x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 900 Kč