Josef Čapek
Ptáček
Id: 92002
originální barevný linořez/papír, velikost ve výřezu 22,5 x 14 cm, nesignováno, rok vzniku 1918, dar Josefa Čapka svým přátelům, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2008x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč