Josef Čapek
Stavba sněhuláka
Id: 12504
ofset, velikost tisku 26 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5895x
Vyvolávací cena:
500 Kč
13 499 Kč