Josef Čapek
Žebrající děti
Id: 207504
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2954x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč