Josef Čapek
Žena
Id: 46807
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2824x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč