Josef Cerman
Tůňka
Id: 17702
tempera/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2690x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč