Josef Dobrowsky
Bílé stavení
Id: 324805
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3315x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 63