Josef Dobrowsky
Letní nálada
Id: 54001
olej/karton, rozměr 33 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2512x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
24.11.2016, 21:00:00
24.11.2016 | 20:56 | 4 500 Kč |