Josef Dobrowsky
Portrét
Id: 131508
olej/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 38, paspartováno, rámováno, lokálně otřená malba
zobrazeno: 1479x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč