Josef Drha
Krajina u Komárova
Id: 308816
olej/karton, rozměr 15,5 x 42 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 1741x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč