Josef Dvořák
Kameničky
Id: 115103
olej/karton, rozměr 38 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 1946, drobně poškozený rám, obraz v původním stavu, PO
zobrazeno: 3879x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
5 100 Kč