Josef Ferdinand Hetteš
Portrét
Id: 334804
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 27 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní razítko, malba poškozena viz foto, značně poškozený rám
zobrazeno: 773x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč