Josef Fiala
Na houbách
Id: 229801
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, stav viz foto, novodobě rámováno
zobrazeno: 3718x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč