Josef Fiala
Na palouku
Id: 1732
olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno uprostřed dole, napnuto na novém blindrámu, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2819x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
10 228 Kč