Josef Fiala
Pasáčci
Id: 1601
olej/plátno, rozměr plátna 51 x 66 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený obraz, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4402x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 001 Kč