Josef Fiala
Pod keřem
Id: 268
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1914, obraz protržen, nutno čistit, na rámu oděrky, barva po seschnutí v některých partiích drobně oloupána, vše v původním stavu
zobrazeno: 3513x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
13.3.2013, 21:22:00
13.3.2013 | 21:17 | 8 500 Kč |