Josef Fiala
Sena u vody
Id: 1855
olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3740x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
16 600 Kč
Příhozy: 48