Josef Glückselig
Krajina u Českých Budějovic
Id: 68307
olej/plátno, rozměr 33 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 2323x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 300 Kč