Josef Glückselig
Po žních
Id: 37203
olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, signováno vpravo dole, motiv z Jablkynic, přiloženo foto obrazu s autorovým popisem, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1866x
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
2 100 Kč
11.7.2016, 21:42:00
20.6.2016 | 20:09 | 2 100 Kč |