Josef Hašek
Interiér
Id: 117409
kombinovaná technika/papír, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, na zadní straně výstavní razítko
zobrazeno: 4556x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč