Josef Heicke
Nomádské ležení
Id: 115501
olej/karton, rozměr 34,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1849, obraz v původním stavu, lokálně poškozen, lokálně odloupnutý svrchní lak, původní poškozené rámování
zobrazeno: 3772x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč