Josef Heu
Obětování
Id: 64905
bronzová plastika, rozměr 44 x 26,5 cm, signováno na podstavci, datováno 1927, původní stav
zobrazeno: 2776x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 700 Kč