Josef Hlaváček
Alegorie
Id: 247301
olej/plátno, rozměr 201 x 165 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno na několika místech drobně poškozeno, olištováno,po
zobrazeno: 1883x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč