Josef Hlinomaz
A la Špála
Id: 21604
vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 72, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3606x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
20 000 Kč