Josef Hlinomaz
Arcivévoda v baru
Id: 259601
olej/karton, rozměr 15 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 7476x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 63